موشک‌های ,قدیر ,سیاری ,آخرین ,اختیار ,یافت ,دریایی ارتش ,نیروی دریایی ,موشک‌های پیشرفته‌ای ,فرمانده نیروی ,ارتقاء خواهد ,فرمانده نیروی دریای
دریادار سیاری
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: آخرین سری موشک‌های پیشرفته‌ای که در اختیار داریم، قدیر است اما این موشک‌ها ارتقاء خواهد یافت.
کد خبر: ۳۰۸۰۴۱
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۴
به گزارش صد خبر؛دریادار حبیب‌الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش در گفت‌و‌گو با خبرنگار دفاعی خبرگزاری تسنیم، درخصوص آخرین وضعیت تعمیر و ساخت ناوشکن‌ها از جمله ناوشکن سهند گفت: ما در این حوزه به دستاوردهای ارزشمندی دست‌ یافته‌ایم و آخرین ناوشکن ما سهند نیز پیشرفت بسیار خوبی داشته است.

وی افزود: اقدامی که ما اخیرا انجام داده‌ایم این است که ناوشکن‌های‌مان را به موشک‌های کروز پیشرفته تجهیز کرده‌ایم و در همین راستا نیز موشک قدیر را از وزارت دفاع تحویل گرفته‌ایم و آن را بر روی ناوشکن‌های‌مان نصب کرده‌ایم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش ادامه داد: قدیر از جمله موشک‌های پیشرفته‌ای است که در اختیار داریم و اساساً چون باید امنیت را در دریا تأمین کنیم و توان دفاع از خود را داشته باشیم، باید به موشک‌هایی با برد و دقت خوب دست یابیم و امروز به این هدف رسیده‌ایم.

سیاری با بیان این مطلب که موشک‌های در اختیار ما از دقت بالا، سرجنگی خوب و قابلیت جنگال برخوردار هستند، اظهار داشت:‌ آخرین سری از موشک‌های پیشرفته‌ای که در اختیار داریم، قدیر است اما این موشک‌ها ارتقاء خواهد یافت و سال به سال به موشک‌های جدید دست خواهیم یافت.
منبع اصلی مطلب : خبرنامه نیمروز
برچسب ها : موشک‌های ,قدیر ,سیاری ,آخرین ,اختیار ,یافت ,دریایی ارتش ,نیروی دریایی ,موشک‌های پیشرفته‌ای ,فرمانده نیروی ,ارتقاء خواهد ,فرمانده نیروی دریای
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

آینا گروه : دریادار سیاری